Proje Danışmanlığı
PROJE DANIŞMANLIĞI
Onlarca seçkin proje üzerinde yılların birikimiyle edindiğimiz tecrübemizi daima geliştirerek konut, otel,ofis, alışveriş merkezi, eğitim kurumları gibi geniş bir sahada hem fonksiyonel aydınlatma hem de estetik aydınlatma konusunda proje ihtiyacınızı mimari ve mühendislik açısından belirleyerek aydınlatma danışmanlık ihtiyacınızı karşılıyoruz.
Tasarım Ve Uygulama
TASARIM VE UYGULAMA
Keyif aldığımız ve gerekliliğine inandığımız bir işi yapıyor istekleriniz doğrultusunda hayata geçiriyoruz. Gerek yapılmış gerekse henüz projelendirme aşamasında veya yapım aşamasında olan projelerinize farklı aydınlatama alternatif tasarımları sunarak fiyatlandırma ve uygulama yapıyor yaşanabilir sıcak mekanları birlikte inşaa ediyoruz.
Projeye Özel Ürünler
PROJEYE ÖZEL ÜRÜNLER
Her proje özeldir ve bazen mevcut hiçbir ürün ve tasarımı uygulamaya yetmez veya mekanlarınızın gerektirdiği hassasiyeti sağlayamaz. Bu noktada hayata geçirmek istediğiniz ürünü doğru anlayarak özel ürün tasarımı ve üretimi gerekse mühendislik sınırlarını zorlayan uygulama teknikleriyle projenizin özel gereksinimlerini karşılayabilen ender bir firmayız.
Ürün Tedariği
ÜRÜN TEDARİĞİ
Sektördeki tecrübemiz, farklı kategorilerde geniş yelpazedeki ürünlere hakimiyetimiz aydınlatmanın yanı sıra mekanlarınızı sıcak dokunuşlarla tamamlayan aksesuar ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.
PROJENİZ HAKKINDA KONUŞMAYA HAZIR MISINIZ ?